Peegelmaja

Kumaruum pakub võimalust luua omale täpselt selline peegelmaja nagu Sina seda ette kujutad. Soovid kindlat sisustuselementi tuntud kaubamärgilt? Pole probleemi!

Image

Kumaruum loob meeldiva ning stressivaba keskkonna.

Kumaruumi peegelmajas on võimalik elada aastaringselt. Maja hoiab piisavalt hästi sooja. Kui õues on valge, siis majja väljaspoolt sisse ei näe – näeb vaid iseenese peegeldust. Kui õues on pime või hämar ning majas põleb valgus, siis näeb väljast sisse küll. Selle probleemi lahendmiseks saab kasutada pimendavaid kardinaid.

kumaruum peegelmaja plaan

Peegelmaja plaan

Sinu loodud majja on võimalik paigaldada kõik mugavused, mis ühes majapidamises peaksid olema, olgu selleks siis vee-, elektri- või küttesüsteemid. Samuti on võimalik majale luua terrass.

Peegelmaja paigaldamine ei nõua vundamendi ega ehitusloa olemasolu juhul, kui see pole ala detailplaneeringuga kehestatud.

Valmislahendus

Vannituba

Põrand keraamiline plaat, klaasist dušikabiin, dušisegisti, WC pott seinasisese raamiga, õhupuhasti niiskusanduriga, timmerdatav LED valgustus, 50L boiler. Valmislahenduse fotod ja plaan, vaata galeriid.

Köök

Köögimööblit koos tehnikaga pliit, mikro, kubu, külmik, timmerdatav LED valgustus ning valamu koos segistiga. Eluruumi põrandakate (LVT), timmerdatav LED valgustus ja pistikud, riidekapp koos sahtlitega,Õhksoojuspump MITSUBISHI , eluruumi ja dushiruumi vaheline klaassein.

Hind

Peegelmaja valmislahenduse hind on alates  35 000€.

Kiire ehitus

Kumaruumi maja valmib kiiresti ja ilma igasuguste mööndusteta ehituskvaliteedis. Tarneaeg sõltub karkassi materjali ja peegelklaasi tarneajast. Üldiselt peaks maja olema tarnevalmis ligikaudu 3 kuud peale lepingu sõlmimist.

Kvaliteet

Kumaruumi peegelmajad koosnevad vähemalt kolmest üksteise suhtes risti paiknevast liimppuit kilbist. Sellist täispuitmaja on lihtne planeerida ning selles on võimalik elada aastaringselt.

Hind

Kogemuse ja oskusliku materjali valikuga suudame pakkuda lahendust, mis on ühtepidi kvaliteetne ning samas pakkudes kogu teenust mõistliku hinnaga.

KKK

Ei, selle maja saab paigaldada ilma vundamendita.
Üldjuhul ei ole selle maja paigaldamiseks ehitusluba tarvis. Küll aga tuleb ettevõtmine kooskõlastada juhul, kui ala on detailplaneeringuga kehtestatud.

Kui Sinu sisustatud majas on olemas kraanikauss, tualett ning valgustus, siis on antud kommunikatsioonid vajalikud.

Jah, maja hoiab piisavalt hästi sooja, et seal saaks olla ka talvel.

Maja kütab soojaks õhksoojuspump.

Kui õues on valge, siis majja väljaspoolt sisse ei näe – näeb vaid iseenese peegeldust. Kui õues on pime või hämar ning majas põleb valgus, siis näeb väljast sisse küll. Seda probleemi saate lahendada, kasutades pimendavaid kardinaid.
Jah, kui Sa seda soovid, siis saame majale lisada ka Sinu visiooni järgi valminud terrassi.

Voolu võimsus peaks olema vähemalt 3*8A.

Maja hinna kujundab ennekõike materjalide maksumus. Lõpliku hinna lepime kokku ja sätestame lepingu sõlmimisel, kui oleme koos kõik detailid on läbi arutanud. 

Hind ei sisalda kommunikatsioonide (sh vee, kanalisatsiooni ja elektritrassi) rajamist ja kommunikatsioonidega ühendamist, ehitusteatise kooskõlastamist (kui vaja), vundamendi ehitust, tõstetehnika kulu maja paigaldamiseks, transpordi kulu koos teemaksudega.

 

Tarneaeg sõltub karkassi materjali ja peegelklaasi tarneajast, aga üldiselt peaks Sinu maja olema tarnevalmis u 3 kuud peale lepingu sõlmimist.

CLT plaat

KUMARUUMi peegelklaasmajad on valmistatud CLT (inglise keeles Cross Laminated Timber) elementidest, mis koosnevad vähemalt kolmest üksteise suhtes risti paiknevast liimpuitkilbist. Ristkihtpuidust konstruktsioonid on väga tugevad ja taluvad suuri koormusi, mistõttu ei teki arhitektuurilisi piiranguid lahenduste projekteerimisel ning teiste ehitusmaterjalidega kombineerimisel. Lisaks on sellises täispuitmajas hea ja tervislik elada, kuna on tagatud puitmajale omane hea niiskusrežiim.

KUMARUUMi maja valmib kiiresti ja ilma igasuguste hinnaalandusteta ehituskvaliteedis.